Kurumsal

1925 yılında Hüseyin Fikri Güven tarafından tekstil konusunda faaliyete başlayan kuruluşumuz önce Güven Manifatura Kollektif Şirketi olarak faaliyet göstermiştir. 1982 yılında Güven İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak faaliyetini genişletmiş . 1987 yılında da Güvenler Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ünvanıyla yoluna devam etmiştir.

Ağırlıklı olarak kumaş ithalatı ve kumaş ihracatları ile faaliyet gösteren şirketimiz 1995 – 2004 yıllarında konfeksiyon imalatı ve ihracatı ile de piyasada önemli bir yere sahip olmuştur. Şimdi de çağdaş ve modern çizgisiyle Türkiye'de bir ilk olan Güvenler Residence, Bornova Mansuroğlu Mahallesi 288 sokak 6 numaralı binada faaliyete başlamıştır.

kurumsal3

Vizyonumuz

Yılların deneyimi ile iş mükemmelliyetini hedefleyerek misafirlerine güvenilir, yüksek kaliteli hizmetleri prensip edinmek. Misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yaşam alanını benimsemek.

kurumsal2

Misyonumuz

Misafir taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak ,misafirlerimizi evdeki güvenli ortamlarını aratmamak. Misafirlerimize sunulan hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak. Dinamik modern çalışma ekipimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak.

Copyright © 2017 - 2020 Güvenler Residence